02.12.2018 23:16
Páteční (30. 11.) zápas mužů v KSM, sk. B - v. Rapid SKP Plzeň 3:8...

Sobota byla bez výhry

25.11.2018 20:42
Sobotní (24. 11.) duel s Chotěšovem mužům bohužel přinesl porážku 3:5; nepomohl ani výborný výkon gólmana Martina Weise. Především nám - diplomaticky napsáno - "nepomohli" rozhodčí ...

Skvělé - výhra nad Radobyčicemi

24.11.2018 15:28
Muži konečně zabodovali: v pátečním (23. 11.) duelu proti Radobyčicím se připsali výhru 2:1. Bojovnost podepřená výborným Martinem Weisem v brance přinesla cenný úspěch!

Čekání pokračuje

18.11.2018 12:02
Čekání mužů na výhru pokračuje... Od druhého kola se nám nedaří prolomit zakletí neúspěchů, v sobotu 17. 11. Kralovice nestačily ani na HCKMeteor 3:5. První třetina sice vyzněla v náš prospěch poměrem 2:0, oba body ale nakonec zůstaly v Třemošné.

Prohra mužů

14.11.2018 11:18
Ani sobotní (10. 11.) zápas mužů v B skupině krajské soutěže našemu týmu výhru nepřinesl: podlehli jsme v oslabené sestavě celku Omega trans 5:7.

S Losinou 5:6

04.11.2018 20:45
Nedělní (4. 11.) zápas mužů s Losinou přinesl dramatický zápas a vyrovnané skóre, ovšem nakonec i naši těsnou prohru 5:6...

V pátek se nedařilo

03.11.2018 00:16
V pátek 2. litopadu prohrái muži na ZS v Rokycanech celku ze Zbiroha vysoko 2:9...

O gól padli i muži

27.10.2018 22:34
Třetí duel v sezoně přinesl mužům druhou prohru: v sobotu 27. října nestačili v Třemošné na Baník Líně poměrem 3:4. První třetinu prohrál náš tým 0:4, pak výsledek upravil až na 3:4, alespoň na bod ale nedosáhl...

V Rakovníku o gól

21.10.2018 22:21
Ve středu 17. října prohráli naši žáci na ledě HC Rakovniík tamějšímu výběru těsně 3:4.

V sobotu bez branek

07.10.2018 01:07
V sobotu 6. října hráli muži druhý soutěžní zápas sezony - v Třemošné nestačili na HC Domažlice poměrem 0:3.
Záznamy: 101 - 110 ze 460