Archiv článků

První duel: remíza!

01.10.2011 23:26
Muži zahájili sezonu nerozhodným výsledkem 4:4 (branky Šmíd, Škvor, Mi. Slemenský, Ma. Slemenský) s Holýšovem. Hrálo se v pátek 30. září v Třemošné.

Premiéra ve 20.15 !

19.09.2011 22:04
Začátek utkání mužů s Holýšovem (30. 9. v Třemošné) je posunut z 18.45 na 20.15 hodin!

Začnou muži

06.09.2011 19:31
V pátek 16. 9. proběhne v Plzni aktiv zástupců oddílů hrajících krajskou soutěž mužů; z našeho klubu budu muži také (tradičně) první, kteří zahájí novou sezonu (30. září proti Holýšovu).

Změna : muži jsou druzí (... a apríl to není)

01.04.2011 19:21
  Podle oficiálního konečného vydání tabulky A skupiny krajské soutěže mužů jsou Kralovice druhé! Šéfka soutěže Marcela Sedláčková sice v závěru sezony podala informaci, že o umístění rozhoduje při stejném bodovém zisku dvou týmů celkové skóre; nakonec ovšem tuto verzi opravila -...

Je to jasné: muži jsou třetí

29.03.2011 21:32
  Muži obsadili v A skupině krajské soutěže třetí místo: Holýšov totiž přehrál Radobyčice 9:3 a při stejném bodovém zisku jako náš celek (27 b.) nás přeskočil díky lepšímu skóre. I tak ale Kralovice skončily v krajské soutěži historicky nejvýš.

Muži nejhůř třetí

19.03.2011 01:52
Vzhledem k tomu, že v A skupině krajské soutěže mužů  porazil tým HC Gladiators celek Radobyčic 6:5, bude družstvo 1. LHC Kralovice v konečném pořadí ročníku 2010/11 nejhůř třetí. Jde o nejlepší výsledkem v historii naší účasti v této soutěži. Tým mužů by mohl být i druhý; to v...

Vítězem Hirman

19.03.2011 01:49
  Vítězem 22. ročníku hráčské ankety o nejužitečnějšího hokejistu týmu mužů uplynulé sezony se stal za ročník 2010/11 Pavel Hirman. Druhý byl Milan Rada a třetí Tomáš Škvor.

Osmička na závěr

18.03.2011 00:40
  Muži se se svým působením v A skupině krajské soutěže 2010/11 rozloučili ve čtvrtek 17. března v Třemošné vysokou výhrou 8:1 nad HC Coyotes. Celkově tým získal 27 b. (20 - 11 5 4) a v konečné tabulce skončí nejhůře čtvrtý.

Žáci byli třetí

17.03.2011 20:24
  Družstvo žáků obsadilo třetí místo v kategorii kolektivů ve XX. ročníku ankety Kralovického obzoru o nejúspěšnější sportovce města. Mezi trenéry za rok 2010 byl čtvrtý F. Janko a pátý J. čechura, žák A. Havlíček skončil v ktg. žactva rovněž čtvrtý.

Zdolali Holýšov!

10.03.2011 22:13
  Muži přehráli v předposledním utkání sezony 2010/11 A skupiny krajské soutěže Holýšov 8:4! Hrálo se v čtvrtek 10. března v Třemošné.
Záznamy: 381 - 390 ze 460