Archiv článků

Žáci hráli ve Stříbře

08.02.2022 09:55
V neděli 6. 2. odehráli žáci přátelák na otevřeném zimáku ve Stříbře - pohru 6:7 (br. Š. Hach a Šlajferčík po 2, J. Pavlis a T. Sládek) vykompenzoval úspěch při nájezdech (3:1), ale hlavně si většina našich kluků odbyla svoji zápasovou premiéru. Už se chystá odveta!

Muži nestačili na Klaustimber

31.01.2022 08:12
V neděli 30. ledna muži prohrál v utkání B skupiny krajské soutěže s HC Klaustimber 5:9. Po prvních deseti minutách by stav 0:4, pak ale Kralovice zabojovaly a v dalším průběhu zápasu už byly důstojným protivníkem.

Žáci jedou do Stříbra

27.01.2022 14:46
Na neděli 6. února je naplánován přátelský duel našich žáků ve Stříbře - od 9.00 na tamějším otevřeném zimáku.

Výhra bude

27.01.2022 14:45
Zápas s Losinou (sobota 22. 1.) by nám měl přinést dva body do tabulky - za stavu 6:3 pro nás byl přerušen pro nevhodné chování hráčů týmu soupeře.

Zase o dva góly

18.01.2022 13:53
Ani v pátek 14. 1. se mužům nepodařilo dosáhnout na dva mistrovské body - podlehli Zbirohu 2:4 (br. Mi. Slemenský, R. Kučera).

Body bral Chotěšov

12.01.2022 15:09
V pátečním (7. 1.) utkání B skupiny krajské soutěže prohráli naši muži s týmem S. O. S. Žízeň Chotěšov 2:5 (br. M. Hubka, Havlíček).

Výhra zmizela v závěru

01.01.2022 21:37
Poslední soutěžní duel v kalendářním roce 2021 (ÚT 28. 12.) muži prohráli s HC Klaustimber 2:4. Přitom ještě minutu před koncem drželi remízu 2:2.

Konečně výhra!

22.12.2021 21:57
V neděli 19. 12. muži v utkání s Meteorem B podruhé v sezoně dosáhli na 100% bodový zisk: zvítězili 5:3 čtřmi brankami E. Kutnara a jednou A. Havlíčka.

I z Rokycan bez bodů

05.12.2021 13:36
V sobotu 4. 12: sehráli muži v Rokycanech soutěžní zápas proti HC Strašice - svému soupeři bohužel podlehli 1:4 (br. A. Havlíček).

Omega byla lepší

30.11.2021 11:55
V sobotu 27. 11. odehráli muži další zápas B skupiny krajské soutěže: celku HC Omega podlehli v Třemošné 1:6. Svoji první branku za kralovické muže zaznamenal Pavel Vrána. Gratulace!
Záznamy: 41 - 50 ze 460