Re: Re: Re: Ekologie a zdraví

Datum: 08.02.2010 | Vložil: Slimák

Tak samozřejmě nemohu nereagovat, že, ikdyž jsem, měl zpočátku pocit, že bude návštěvní kniha sloužit poněkud, těmto stránkám relevantnějším tématům ( dnes jsme vyhrály Kris!) a doufám, že to zde dále již nebudeme rozpitvávat.. jak správně fanda naznačil, vše je otázka peněz, není bouda na hadry, není bus, podporujemem mládež ve sportovní činnosti, využíváme nevyužitý objekt, lepší nám město neposkytně, stranou obydlí tvého i dalších věčných nespokojenců atd atd..blalbla...- tady bych se chtěl pozastavit a zeptat co děláš TY pro mládeš či veřejné blaho..plníš dikuze na netu?
Pokud ti tohle vadí, kandiduj do zastupitelstva (potažmo do rady) města, snad se ti podaří současné příspěvky sportovním oddílům "spravedlivěji"přerozdělit, mi už to zkoušíme leta (a stejně nemáme nic zadarmo). Hlavičku pisatele nech na pokoji, zatím jsem se s kritikou setkal jen na adresu tvojí. Parkování je zde sice legální ať už je zde vymyšleno jakkoli debilně ( hlavně ale VAŠE lenost dojít pro auto do garáží vytváří nebezpečné situace těm kdo tudy jen projíždí- což ovšem také zamořuje že..), ale spojovat trestný čin s provozem vozidla na pozemní komunikaci, jež řádně prošlo technickou přejímkou a je tak k tomuto účelu způsobilé a u Vás zastavilo jen za účelem naložení a vyložení nákladu, je blábol který nestojí za plnění našich stránek..To budete probírat v autoškole...za pár let...ehm. To jen krátce k mé politováníhodné občanské nevzdělanostii, která mi dala i šanci pracovat na krátce právě na místní odboru dopravy. A proto také milá Kristýnko samozřejmě vím, že pakliže si chci na podobné situace stěžovat jako ty, není lepší instance než právě tato. Samozřejmě že tam stejně jako mi bezohlední jedinci nepracují, jen nemají ten správný podnět k řešení situace. To už jste ale měli probírat v občance...hmm.. jdem dál. Katalyzátor slouží ke snížení obsahu CO2 ve výfukových plynech automobilů, nikoliv k jejich 100% odbourání ( vice zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/Katalyzátor), tzn. že pokud by naráz nastartovali všechny auta na sídlišti, zešílela bys nejen z toho kraválu a karcinogenních rakovinotvorných oblaků dýmů pomalu se valících do Vašich oken, tak i z toho, že bys nestíhala stěžovat si po všech možných diskuzích...stačilo ne? Zkrátka Tě slušně požádáme abys i nadále sledovala naše stránky a v termínech zápasů našim mladších kamarádů nevstávala při otevřeném okně. Děkuji a zdravím do sídliště!

Přidat nový příspěvek