Sezona 2018/19

V sezoně muži startovali v B skupině krajské soutěže (opět tři dle výkonnosti). 

Krajská soutěž mužů (skupina B; trenér V. Péc , v průběhu sezony odstoupil) - 2018/19 naším domácím ledem byla Sport Arena Třemošná. 

Soupeři: celkem 13 družstev (+ HC Strašice, Město Zbiroh, HC Staňkov, Baník Líně, Sokol Losiná, HC Omega trans, HCK Meteor B, Sp. Sedlec, HC SOS Žízeň Chotěšov, Rapid Plzeň, HC Domažlice, Radobyčice). Hrálo se DVOUKOLOVĚ každý s každým --- celkově 11. místo.

Žáci (trenér V. Péc; sezonu na této pozici nedokončil):  činnost bude probíhat formou tréninků a na ledě (v Třemošné - víkendy + příležitostně přátelské zápasy). Sezonu tým opět zahájil soustředěním (29. 8. až 2. 9. 2017) v Kralovicích (ubytování, strava, suchá příprava) a v Třemošné (led).

Přehled odehraných zápasů žáků 2018/19:  

1. ST 17. 10. 2018 v. HC Rakovník (zač. utk. 17.00 hod.; ZS Rakovník - H): 3:4

Přehled zápasů mužů 2018/19:   

Rozpis utkání mužů:

 1. PÁ 21. 9. 2018 v. Staňkov (zač. utk. 18.45 hod.; SA Třemošná - D): 7:3

 2. PÁ 2. 11. v. Město Zbiroh (zač. utk. 20.45 hod.; ZS Rokycany - H): 2:9

 3. SO 6. 10. v. HC Domažlice (zač. utk. 12.00 hod.; SA Třemošná - D): 0:3

 4. SO 24. 11. v. Žízeň Chotěšov (zač. utk. 21.30 hod.; HM Arena Plzeň - H): 3:5

 5. SO 27. 10. v. Baník Líně (zač. utk. 19.30 hod.; SA Třemošná - D): 3:4 

 6. NE 4. 11. v. Losiná (zač. utk. 8.00 hod.; HM Arena Plzeň - H): 5:6

 7. SO 10. 11. v. Omega trans (zač. utk. 17.45 hod.; SA Třemošná - D): 5:7

 8. SO 17. 11. v. HCK Meteor Třemošná B (zač. utk. 13.30 hod.; SA Třemošná - H): 3:5

 9. PÁ 23. 11. v. Radobyčice (zač. utk. 18.45 hod., SA Třemošná - D): 2:1 

10. PÁ 30. 11. v. Rapid SKP (zač. utk. 20.15 hod.; Kooperativa - H): 3:8

11. NE 9. 12. v. Spartak Sedlec (zač. utk. 9.15 hod.; SA Třemošná - D): 4:7

12. SO 15. 12. v. HC Strašice (zač. utk. 15.15 hod.; ZS Rokycany - H): 7:5

13. SO 5. 1. 2019 v. Staňkov (zač. utk. 16.00 hod.; ZS Domažlice - H): 5:6

14. NE 13. 1. v. Město Zbiroh (zač. utk. 16.30 hod.; SA Třemošná - D): 1:9 

15. SO 19. 1. v. HC Domažlice (zač. utk. 16.00 hod.; ZS Domažlice - H): 1:9

16. SO 26. 1. v. Žízeň Chotěšov (zač. utk. 14.30 hod.; SA Třemošná - D): 1:3

17. NE 10. 2. v. Baník Líně (zač. utk. 11.00 hod.; HMA Plzeň - H): 0:8

18. SO 16. 2. v. S. Losiná (zač. utk. 18.15 hod.; SA Třemošná - D): 1:8

19. SO 23. 2. v. Omega trans (zač. utk. 18.15 hod.; SA Třemošná - H): 1:4 

20. PÁ  1. 3. v. HCK Meteor Třemošná B (zač. utk. 18.45 hod.; SA Třemošná - D): 1:5

21. ČT  7. 3. v. Radobyčice (zač. utk. 20.00 hod.; HMA Plzeň - H): 2:3 

22. SO 16. 3. v. Rapid Plzeň (zač. utk. 18.15 hod.; SA Třemošná - D): 0:10 

23. NE 24. 3. v. Sp. Sedlec (zač. utk. 9.15 hod.; SA Třemošná - H): 5:0 kontumačně

24. NE 31. 3. v. HC Strašice (zač. utk. 9.15 hod.; SA Třemošná - D): 3:2 

?